Kulüp toplantı tarihleri
Kulüp Toplantıları her ayın ilk Pazar günü yapılacaktır.---------- Toplantı yeri : 0536 557 25 68 den bilgi alabilirsiniz ---------- Toplantı başlama ve bitiş saatleri : 12:00 – 16:30 arası.
Foruma üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar.
Merhaba Arkadaşlar, Yeni site/forum'un "deneme" süreci bitmiştir. Foruma sadece gerçek adınız ve soyadınız ile üye olabilirsiniz. Örnek : AliKurt veya Ali_Kurt şeklinde. Ayrıca üye adayların "üye olurken" bölümündeki tüm sorulara tam yanıt vermesi gerekmektedir. Doldurulmamış veya yarı doldurulmuş profillere onay verilmeyecektir. Daha önce üye olanlar fakat "profilleri" tam doldurmamış olan arkadaşlarda lütfen profillerini tam olarak doldursunlar.

Kullanıcı Kayıt
Lütfen sitemize kayıt olurken gerçek isminiz ve soyadınız ile kayıt olun. "Nickname" veya benzeri kısaltmalar kabul edilmeyecektir. Aksi halde yapmış oluğunuz kayıt aktif edilmeyecektir.

Tıkladığınız form alanıyla ilgili yardım bilgileri bu kısımda gösterilecektir. Ayrıca her alanın sağ tarafındaki beliren küçük simge, size girdiğiniz verinin doğruluğunu göstecektir.

* Tüm alanların doldurulması zorunludur!

Kullanıcı Adı:

E-Posta Adresiniz:


Şifre:

Şifre Onay:

Onay Kodu
Bu onay kodunu alttaki alana yazın     Onay kodunu değiştirmek için tıklayın
Üstteki onay kodunu giriniz.
Resimdeki renkli karakterleri giriniz.

Kayıt Güvenlik Sorusu:
Türkiye`nin başkenti neresidir?
     - üyelik koşulları -
             


doğru yanlış yükleniyor
Forum Mobil RSS
ihmpmuk.com | Edit - By Mustafa ŞahinSol Alt Sağ Alt